Siirt Bıttım Sabunu

Bıttım sabunu ile saçlarınızın dökülmesini önleyin!

Saçlara ve cilde olan faydalarından dolayı üniversitelerde araştırma konusu olan Siirt bıttım sabunu, sizinde derdinize çare olabilir!

Saçlarınız dökülüyorsa, yağlanma veya kepek sorunuz varsa bıttım sabunu düzenli kullanarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz. Siirt’te doğal yöntemlerle üretilen %100 bitkisel bıttım sabunu, hiçbir katkı maddesi kullanılmadan üretilmektedir, bu yüzden her hangi bir yan etkisi de bulunmamaktadır.

Siirt, Mardin merkez ve ilçelerinde yetişen bıttım (menengiç) bitkisinden üretilen bu harika sabun bir çok ünlü tarafında da kullanmakta olup, bölgeyi ziyaret eden yabancı turistlerin de büyük rağbet gösterdiği bir ürün haline gelmiştir. Sizde bu şifalı bitkisel sabuna çok uygun bir fiyata sahip olabilir, pahalı kimyasal ilaçlara yüzlerce lira ödemekten kurtulabilirsiniz! Hemen sipariş vermek için

 

Siirt’te üretimi yapılan, kepek ve saç dökülmelerine karşı etkili BITTIM Sabunu, tüm Türkiye’ de çok büyük bir ilgi görüyor. Siirt’in merkezinde, ilçe ve köylerinde de yetişen bıttım diğer adıyla (Menengiç) adlı bitkiden üretilen ve Türkiye’ nin her yerine siparişi gönderilen sabunların, kepek ve saç dökümü sorunlarına çözüm olduğu kullanan bir çok kişi tarafından anlatılmaktadır. Siirt’te gelen yabancı turistlerin de büyük alaka gösterdiği ve piyasada kilosu 80 TL ‘den satılan Bıttım Sabunu kullananların saç ile ilgili problemlerine bir çözüm götürmekte ve kullananların yüzünü güldürmektedir. Bıttım sabunu kullandığını ve iyi sonuç aldığını söyleyen kullanıcılar; önceleri saçlarımda kırılma ve kepek oluşması olduğunu, çözümü bıttım sabununda bulduklarını ve saçlarının eskiye oranla daha iyi olduğunu belirtiyorlar. Saçlarının parlaklığını ve gücünü bıttım sabununa borçlular. Kelliği, saç kırılmalarını ve yağlanmayı engelleyerek saç ile ilgili problemlerinden kurtuldular. Kimi insanlar, binlerce dolar verip saç ekeceğine, bıttım sabunuyla saç bakımlarını yapmaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir